Отоларинголог (ЛОР)

Ассоль Володимирівна – фахівець в області дослідження і лікування отоларингологічних патологій у пацієнтів будь-якої вікової категорії. Займається лікуванням різних ЛОР-захворювань в хронічній і гострій формі. Спостерігає пацієнтів з тонзилітами, отитами секреторного характеру і аденоїдитами. Запишіться до неї на прийом, якщо вам потрібен кваліфікований ЛОР-лікар у Києві, (Лівий берег).

Спеціалізація:
 • ЛОР лікар
 • Дитячий ЛОР
 • Сурдолог
Адреса прийому: м. Київ, вул. Андрія Малишка, 2
Досвід роботи: більше 7 років
Робочі дні: Пн.-Пт.
Телефон: +38 (097) 720 87 11

Лікар здійснює видалення сірчаних мас в вусі, промивання навколоносових пазух за методом зозулі, а також продування по Політцеру. Ассоль Володимирівна володіє знаннями про сучасні методи діагностування слухових органів за допомогою новітнього обладнання. План та методи лікування підбираються за індивідуальними показаннями. Надає допомогу в підборі і налаштуванні апаратів для корекції слуху, враховуючи всі особливості слуху і способу життя пацієнтів.  Вона допоможе тим, хто потребував кваліфікованого дорослого або дитячого лікаря на Лівому березі.

Послуги:

 • лікуванням різних ЛОР-захворювань у хронічній і гострій формі – тонзилітів, секреторних отитів, аденоїдитів;
 • видалення сірчаних корків із вуха;
 • промивання навколоносових пазух за методом зозулі;
 • продування слухових труб по Політцеру;
 • промивання лакун піднебінних мигдаликів;
 • гігієна зовнішнього вушного проходу;
 • діагностика слуху;
 • підбір і налаштування апаратів для корекції слуху.

Вартість консультації у Палфьорової А. В.

Освіта:

Національний мед.універсітет ім. Богомольця за спеціальністю «Педіатрія» в 2012;

Інтернатура за спеціалізацією «Дитяча отоларингологія» в Нац. медичної академії ім. Шупика в 2014;

Брала участь у конференціях, присвячених актуальним ЛОР-питань.

Що включає консультація ЛОР-лікаря

 1. Опитування. Наш лікар (ЛОР) на лівому березі уточнює у пацієнта скарги, загальне самопочуття, наявність хронічних захворювань. На підставі цієї інформації Ассоль Володимирівна збирає анамнез для детального розуміння проблеми.
 2. Діагностика. У нашій клініці огляд проводиться візуальними методами та за допомогою ендоскопії. Це сучасне дослідження дає змогу детально вивчити стан тканин ЛОР-органів за рахунок збільшення та спеціального підсвічування, а також отримати відеозапис огляду.
 3. Лікування. Лікар прописує препарати, які підбирає з урахуванням захворювання, його специфіки, типу, стадії. Також Ассоль Володимирівна за необхідності проводить лікувальні процедури та міні-операції.

Поради від лікаря

Більшості ЛОР-захворювань можна уникнути, дотримуючись простих рекомендацій. Бережіть дихальні шляхи від переохолодження та опіків, вдихання токсичних пар. У період епідемій використовуйте захисні маски. Вуха захищайте від холоду за допомогою головних уборів та від шуму – за допомогою берушів. Також важливо дотримуватися здорового способу життя та зміцнювати імунітет за допомогою вітамінів та правильного харчування.

У профілактиці захворювань вух, носа та горла добре допомагають регулярніше огляди у отоларинголога. Так ви зможете виявити патологію на ранній стадії та швидко вилікувати її. Зв’яжіться з нами зручним способом, щоб записатися до лікаря ЛОР на Лівому березі.

Задати питання лікарю


  Клініка в якій працює лікар

  м. Київ, Дніпровський район,
  вул. Андрія Малишка, 2, 3-й поверх.