Консультация детского ЛОР-врача

Розділ дитячої оториноларингології включає до себе діагностику, лікування захворювань носоглотки, заходи щодо їх профілактики. Дитячий отоларинголог спеціалізується на:

  • дослідженні причин виникнення, лікуванні та профілактиці захворювань вуха-горла-носа;
  • визначає і призначає лікування таких захворювань як ГРВІ та ГРЗ у дітей і новонароджених;
  • лікує і приймає профілактичні заходи стосовно таких захворювань як аденоїдит, синусит, ангіни різної етіології, тонзиліти та отити.

Дитячий ЛОР в центрі оториноларингології

Наш ЛОР-центр має в своєму розпорядженні не тільки штат висококваліфікованих спеціалістів з величезним практичним досвідом, але й новітнє обладнання, за допомогою якого лікарі ефективно діагностують різні захворювання. Своїм пацієнтам ми можемо запропонувати відеоендоскопічне обстеження, УЗ-дослідження, тимпанометрію. Для лікування ми використовуємо різну світлотерапію, біоптрон та інші фізіопроцедури.

Великий практичний досвід дозволяє нашим лікарям не тільки швидко знаходити підхід до маленьких пацієнтів, а й швидко і точно діагностувати захворювання і призначити оптимальну схему лікування, використовуючи мінімальну кількість діагностичних процедур.

Також багато батьків позитивно оцінюють розміщення клініки поруч з метро, що робить можливість приймання у хорошого фахівця ще доступнішою.

Основні симптоми захворювань органів вухо-горло-ніс:

  • закладений ніс, слизові або гнійні виділення, труднощі з носовим диханням;
  • у вусі стріляє, знижується слух;
  • кашель і біль при ковтанні;
  • більше 3 днів підвищена температура (особливо у дітей до року);
  • головний біль, підвищена стомлюваність, зниження апетиту;
  • вимова слів «в ніс», сопіння, нічне хропіння, неспокійний сон;
  • хворобливість і збільшення лімфовузлів під щелепою і біля вух.

Періодичність звернення до отоларинголога

Якщо раніше не було гострої необхідності у зверненні до фахівця, то перший візит до лікаря повинен відбутися у віці півроку. У цьому віці фахівець зможе визначити можливі патології розвитку і схильність до захворювань. При огляді лікар оцінить стан носових проходів, рівень слуху та стан гланд.

Наступний візит повинен відбутися після виповнення року дитині. В цей час проводиться диспансеризація – огляд малюка вузькими спеціалістами. Повторно перевіряється слуховий апарат, горло і ніс, перевіряється можливість уповільнених захворювань. Якщо на цей момент проблем не виявлено, батьки малюка отримають рекомендації для профілактики, які допоможуть зберегти його від простудних захворювань. Також батьки навчаються правильному догляду за вушними і носовими каналами.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *