Зміст сторінки:

Вас цікавлять сучасні ендоскопічні методики обстеження ЛОР-органів? Бажаєте провести повне дослідження вуха, горла чи носа на предмет наявності прихованих патологій? Тоді ви потрапили за адресою – наш дитячий ЛОР лікар в Києві проводить обстеження із застосуванням відеоендоскопа, використовуючи виключно сучасне європейське обладнання.

Ключевая информация:

  1. Консультація ЛОРа для дітей в Києві, включає в себе безкоштовний огляд з використанням відеоотоскопа.
  2. Застосування відеоотоскопа дозволяє лікарю обстежити важкодоступні області, які не піддаються візуалізації при стандартних методах обстеження.
  3. Консультація дитячого отоларинголога включає в себе наступні дії: візуальний огляд пацієнта, дослідження ЛОР-органів за допомогою відеоотоскопа, визначення діагнозу, рекомендації лікаря, призначення терапії.
  4. Для максимально докладного результату обстеження дітей, проводиться за допомогою особливого широкоформатного монітора, що відрізняється гарним розрішенням і комфортним розміщенням на спеціальній стійці.

Застосування відеоендоскопу

консультация детского лораЗастосування відеоотоскопа дозволяє лікарю розглянути зони, які не візуалізується при стандартних оглядах без застосування спеціальної апаратури. Основною особливістю подібного дослідження є наявність на апараті камери невеликих розмірів, завдяки якій зображення ураженої зони в збільшеному вигляді показується на спеціальному екрані. Крім цього, апарат дозволяє забезпечити хорошу освітленість важкодоступних місць, з високою роздільною здатністю зображення, що виводиться, є запорукою об’єктивного обстеження і точної постановки діагнозу.

Така точність проведеного дослідження дозволяє підібрати пацієнтові найбільш ефективну терапію, що гарантує максимально швидкі і повні результати лікування, без застосування важких медикаментів, в тому числі сильних антибіотиків.

Наш ЛОР-центр практикує комплексний огляд вуха, горла і носа за допомогою відеоендоскопа кваліфікованими фахівцями вже на першому прийомі. Завдяки такому підходу пацієнт може бути впевнений, що при огляді будуть виявлені всі існуючі патології, а ЛОР-захворювання буде визначено з максимальною точністю.

У тому випадку, якщо пацієнт проходить в нашому центрі курс лікування, то прийом з подальшою консультацією отоларинголога і дослідження із застосуванням відеоотоскопа проводиться безкоштовно. Крім цього, курс лікування в нашій клініці дозволить заощадити близько 30% на фізіотерапевтичних процедурах.

Що включає в себе огляд ЛОР-органів в нашому центрі в 2021 році

В процедуру з використанням відеоендоскопа включені наступні дії:

  • первинне обстеження;
  • відеоендоскопічне дослідження ЛОР-органів;
  • визначення діагнозу;
  • рекомендації лікаря;
  • призначення лікування.

Подібний підхід не тільки зводить до нулю помилки діагностики, але і дозволяє визначити найбільш оптимальне лікування, за рахунок використання отриманих даних.

Medical Problems

Записатися на Прийом

 

Як проходить відеоендоскопічне обстеження

Огляд, а також консультація хворих в нашому ЛОР-центрі проводиться, ґрунтуючись на даних, отриманих за рахунок застосування високотехнологічного європейського обладнання. Зокрема, для візуалізації і виведення зображення важкодоступних місць застосовується спеціальний широкоформатний монітор, що відрізняється високою роздільною здатністю, а також вельми зручним розміщенням на спеціальній стійці. Для проведення ендоскопії використовуються виключно тонкі апарати європейського виробництва, які не тільки забезпечують максимально точну картину, але і гарантують повний комфорт і відсутність неприємних відчуттів у пацієнта під час проведення процедури.

Тривалість первинного прийому становить не менше 30 хвилин. За цей час доктор проводить обстеження ЛОР-органів відеоендоскопію, а отримана інформація виводиться на монітор. При цьому пацієнт сам може стежити за ходом процедури.

Ціни на послуги в Києві:

 Консультація ЛОР-лікаря550
 Консультація ЛОР-лікаря (повторна, протягом 10-ти днів)500
 Консультація отоларинголога на іноземній мові1000
 Імпедансометрія350
 Аудіометрія тональна порогова (обстеження+заключення)400

Детальну інформацію можливо отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Medical Problems

Записатися на консультацію дитячого ЛОРа