Зміст сторінки:

У вашого малюка проблеми зі слухом, і ви вирішуєте, куди звернутися за допомогою? У нашому ЛОР-центрі працюють досвідчені аудіологи, які налаштовують дитячі прилади для поліпшення слуху за новою, вдосконаленою методикою.

Ключова інформація:

  1. Дбайливе ставлення до слуху дітей виражається не тільки у виробництві якісної слухової апаратури, але також і в випуск спеціального програмного забезпечення, за допомогою якого можна буде цю апаратуру налаштовувати.
  2. Процес цей досить складний і важливий. І індивідуальна настройка дитячого слухового апарату вимагає від налагоджувальника знання всіх тонкощів цього процесу. Він повинен вміти налаштовувати автоматичні функції з урахуванням всіх отриманих аудіометричних даних і застосовувати різні підходи при перевірці правильності налаштувань.
  3. А щоб все це відбувалося швидше і легше, для діточок віком від народження до 16 років була розроблена більш гнучка і проста система стандартних налаштувань.

Дуже важливо мати гарне програмне забезпечення для настроювання дитячих слухових апаратів. Справа в тому, що слухові апарати для малюків налаштовуються не зовсім за тим принципом, що застосовується для дорослих.

Процедура перевірки настройки слухових апаратів

Під час процедури налагодження дитячого слухового приладу, аудіолог візьме до уваги отримані аудіометричні дані в різних форматах, враховує різні варіанти налаштувань автоматичних функцій і застосовує різні підходи до перевірки результатів.

У нашому ЛОР-центрі існує принцип підтримки дитячих аудіолігів. Ми зацікавлені в тому, щоб вони мали можливість працювати максимально ефективно і швидко. З цією метою нашими фахівцями була розроблена нова, особлива програма настроювання слухової апаратури для дітей.

Спеціальний режим, в якому наші лікарі-сурдологи налаштовують слухові пристрої для маленьких пацієнтів нашого ЛОР-центру, підходить саме для дитячого віку, так як цілком відповідає потребам малюків.

Ми робимо все для того, щоб у дітей, які страждають приглухуватістю, з’явилася можливість розвивати свою мову і без проблем спілкуватися з ровесниками. Завдяки більш гнучкому способу зміни стандартних налаштувань, наші юні пацієнти у віці до 16 років відчувають стовідсотковий комфорт при використанні пристроїв для поліпшення слуху.

Спрощені стандартні настройки, дуже зручні для малюків, є у всіх дитячих слухових апаратах Starkey.

Ось як це виглядає на практиці:

  • у всіх пристроях для поліпшення слуху, якими користуються діти, відключена кнопка, що дозволяє управляти гучністю. Отже, гучність регулюється автоматично;
  • на приладах для малюків від народження до трьох років відключаються функції управління шумом і спрямованістю звуку;
  • на приладах для дітей від чотирьох до 16 років включені функції управління шумом і спрямованість звуку.

Важливо, що всі ці настройки є можливість поміняти, в залежності від зміни індивідуальних потреб маленького пацієнта. А головними критеріями, до яких прагнуть сурдологи при налаштуванні пристроїв для дітей, залишаються:

  • хороша розбірливість мови в будь-яких ситуаціях;
  • введення обмежень – це покращує сприйняття мовних сигналів;
  • цільові характеристики ввода та виведення стовідсотково узгоджені між собою.

Якщо вас цікавить детальніша інформація про принципи і можливості роботи нашого ЛОР-центру, зателефонуйте нам за номером телефону: 

+38097 720 87 11

Medical Problems

Записатися на Прийом