Зміст сторінки:

Кожні батьки бажають кращого своїм дітям, а що може бути краще повноцінного життя? Ми допоможемо вам підібрати слуховий апарат для дитини, який дозволить йому повноцінно чути і розвиватися.

Ключова інформація:

  • Затримка мови відбувається через те, що у малюка відсутній хороший слух. В результаті, в наступні роки дитина відстає у навчанні, не завжди може сходитися з однолітками.
  • Далеко не всім відомо, що малюк, якому ще не виповнилося трьох місяців, нормальним чином прокидається, якщо десь поблизу лунають тихі звуки. До шести місяців він проявляє інтерес до іграшок, і при цьому сам починає видавати різного роду звуки, коли сміється або агукає. Піврічний малюк вже стійко відгукується на ім’я. А в однорічному віці починає повторювати за близькими різного роду звуки.
  • Що стосується реабілітації слуху у немовлят, його рекомендується проводити у віці від трьох до шести місяців.

Контроль слуху

У країнах Західної Європи і США новонароджені в обов’язковому порядку проходять контроль слуху. Вважається, що виявлення проблеми та своєчасне втручання з метою корекції слуху є запорукою сталого розвитку малюка з труднощами слухового розвитку, і в даному випадку не буде відрізнятися від дітей, розвиток слуху у яких відбувається нормальним чином.

Добре відомо, що народження дитини – це щасливі клопоти для всіх рідних. В першу чергу, батьків, бабусі й дідусі стежать за тим, як відбуваються коліки в животики малюків і як прорізаються зубки. І при цьому далеко не всі звертають увагу на те, що малюк може не реагувати на звуки. Всі думають, що він ще зовсім маленький, що все попереду, нема про що турбуватися. І в результаті безцінний час упущено. Справа в тому, що порушення слуху є яскраво вираженим недоліком фізичного плану, наслідком чого цілком може з’явитися затримка інтелектуального боку розвитку. І дитина, яка від народження була набагато попереду інших по розуму, тепер може перебувати в колоні відстаючих.

Прямим наслідком порушення слуху виступає затримка мовного розвитку. В подальшому дитина починає відставати в навчанні в школі, не в змозі заводити дружбу з дітьми. А через роки, досягнувши дорослого віку, відчуває свою неповноцінність, що веде до проблем з пошуком і знаходженням хорошого місця роботи, появи комплексів і прихованої образи на всіх оточуючих.

Всього цього може і не статися, якщо своєчасно вжити необхідних заходів. Головне тут – кваліфіковані медичні фахівці та повна підтримка малюка з боку рідних і близьких.

Необхідно пам’ятати, що мова є прямим відображенням слуху.

Medical Problems

Записатися на Прийом

 

Поява порушень слуху

Визначити появу порушень слуху у дітей в віці до трьох років дуже проблематично. Часом бувають ситуації, коли батьки відчувають, що щось не так, але при цьому не розуміють, що потрібно робити і до кого звертатися. Іноді намагаються добути «потрібну» інформацію з телевізійних передач і від близьких, готових швидко дати «правильну» пораду, але по факту це виливається тільки в втрату часу.

Не кожен батько знає, що малюк, якому ще не виповнилося трьох місяців, нормальним чином прокидається від найменшого шереху в приміщенні. Піврічна дитина цікавиться іграшками та іншими предметами, часто саме від нього виходять різні звуки, коли він сміється, бубонить і т.д. У цей період він починає відгукуватися на своє ім’я. Після досягнення року починає потихеньку повторювати окремі звуки, які чує від оточуючих. Нормально, коли дитина реагує на тиху мову на відстані одного метра.

Уже в два з половиною роки дитина включається в розмову, що виражається в наборі різних слів, проголошенні найменувань предметів на прохання рідних, наслідує звукам, які видають домашні вихованці. У період від одного року до трьох років малюк зазвичай починає розмовляти. Предметом для занепокоєння батьків повинні ставати ситуації, коли діти старше трьох років не говорять зовсім або жахливо перекручують слова. У разі, якщо викладачі в школі бачать, що учень не реагує на запитання, не може на чомусь зосередитися, то це є індикатором необхідності перевірити слух у «мовчазної» дитини.

Послуги Лор-центру

Слід пам’ятати, що ЛОР-центр – це не проблемний заклад, а кваліфікований фахівець і вірний товариш.

В основі слухових відхилень лежать різні причини, серед них захворювання вірусного характеру, генетичні фактори, несприятливе навколишнє середовище і т.д. І встановити причину, яка зумовила порушення, не так легко. Втрата слуху може статися через грип та інших ГРЗ, а також від надмірного користування навушниками.

Але все це лікується. Сучасній науці відома велика кількість способів лікування порушень слуху. І найкращим доказом для цього служить ЛОР-центр для дітей та дорослих. Протягом семи років його функціонування десяткам тисяч пацієнтів різного віку повернули повноцінний слух. Дитину можуть вести, починаючи з народження, і потім скласти послідовний реабілітаційний курс.

Наполегливо радимо обстежити слух дітей, неважливо, скільки їм років, якщо зі сприйняттям щось не так. Дітям з уродженою втратою слуху у віці до шести місяців підбираються слухові апарати. А якщо вона придбана, то слухові апарати слід придбати протягом півроку після постановки діагнозу, а потім постійно ходити до сурдопедагога. І такі зусилля батьків не пропадуть даром – до школи дитина буде підготовлена.

ЛОР-центр для дітей та дорослих надає послуги по слуховій діагностиці з використанням сучасного передового обладнання. Якщо ж потрібна корекція слуху, то її проводять, задіюючи всесвітньо відомі слухові апарати фірми «Starkey» (США). В ході програм по корекції слуху проводяться заняття з сурдопедагогом, використовуються різного роду програми на ПК, які розвивають як слух, так і мову. Таким чином, дитина пройде повноцінну підготовку перед школою або дитсадком.

Шановні батьки! Не позбавляйте вашої дитини радості чути те, що відбувається навколо. Саме ваша турбота – його квиток в те життя, в якому він буде відчувати себе абсолютно щасливим!

Більш детально з роботою ЛОР-центру можна ознайомитися, набравши номер телефону колл-центру:

+38097 720 87 11

Medical Problems

Записатися на Прийом