Зміст сторінки:

Ключова інформація:

 1. Більше ніж половина населення земної кулі має проблеми зі слухом різного ступеня тяжкості.
 2. Запорукою успіху в лікуванні порушень сприйняття звуку й приглухуватості є своєчасна та правильна діагностика захворювання, яка, насамперед, залежить від професіоналізму і багаторічної практики лікаря.
 3. Наш отоларингологічний центр для дорослих та дітей гарантує вам консультацію фахівця, який має найвищу кваліфікацію та працює у відповідності з міжнародними стандартами. У перший візит сурдолог проводить ретельний огляд пацієнта і призначає комплекс діагностичних процедур, що здійснюються на новітньому європейському обладнанні.

За даними статистики шість з десяти людей на Землі стикаються з проблемами функціонування слухового апарату в різних проявах. Порушення можуть бути вродженими (патології розвитку) і набутими (наслідки перенесених травм і хвороб, віковими). Отоларингологи відокремили діагностику й лікування всіляких проявів порушень сприйняття звуків в спеціальний розділ – сурдологію.

У нашому отоларингологічному центрі, призначеному як для дорослих, так і для дітей, приймає висококваліфікований лікар-сурдолог. Його значна практика є надійною гарантією своєчасної та достовірної діагностики, а також високоефективного лікування порушень різної тяжкості.

Коли необхідно звернутися за консультацією до лікаря-сурдолога в 2021 році?

ЛОР-врач-Палферова-Ассоль-Владимировна

До тих, хто ризикує втратити гостроту слуху можна віднести людей, умови праці яких пов’язані з підвищеним рівнем шуму, «любителів» гучного звучання музики в навушниках, а також тих, хто переніс інфекційне захворювання органів слуху. Наявність таких спадкових або набутих захворювань як цукровий діабет, порушення обмінних процесів організму і серцево-судинна недостатність також можуть стати причинами порушення нормальної роботи органів слуху.

Якщо ви помітили у себе один або кілька таких симптомів:

 • «прислухаєтеся» до тихої мови співрозмовника;
 • не завжди реагуєте на звук вхідного дзвінка, домофона або мобільного телефону;
 • вам потрібна повна концентрація уваги для бесіди у кафе або будь-якому іншому шумному місці;
 • не до кінця «розбираєте» слова під час розмови по телефону;
 • стикаєтеся з зауваженнями оточення з приводу високої гучності прослуховування радіо – та телепрограм;
 • часто перепитуєте співрозмовника, –

то вам терміново потрібно звернутися за консультацією до лікаря-сурдолога.

Medical Problems

Записатися на Прийом

 

Тому що своєчасне звернення до лікаря допоможе вам повністю вилікувати відхилення, що виникли, а значить уникнути непорозуміння з оточенням.

Сурдолог для дорослих і дітей – високоефективне рішення проблем зі слухом у Києві

Сурдолог для дорослих, що працює в отоларингологічному центрі за міжнародними стандартами – це фахівець, кваліфікація якого підтверджена дипломами європейського зразка і «багатим» стажем. Первинний візит пацієнта складається з огляду, збирання анамнезу і призначення всіх необхідних діагностичних процедур:

 • аудіометричні дослідження – як мовні, так і порогові та надпорогові тональні;
 • імпедансометрія – комплексне дослідження барабанної перетинки, наявності перфорації середнього вуха та євстахієвої труби;
 • отоакустична емісія – функціональна діагностика внутрішнього вуха;
 • ретельне обстеження всіх ЛОР-органів.

Дані процедури здійснюються на спецобладнанні європейської якості, що випускається світовим лідером високотехнологічного медичного обладнання.

Де і як знайти хорошого сурдолога в Києві?

Ви шукаєте досвідченого сурдолога, вартість послуг якого прийнятна, а їх якість повністю відповідає найвищим закордонним стандартам? Значить наш ЛОР-центр для дорослих та дітей для Вас!

У нашому отоларингологічному центрі використовуються тільки ультрасучасні методи дослідження, що проводяться на інноваційному обладнанні. У нас немає неправильних висновків, лікарі центру швидко і професійно вас обстежать, поставлять правильний діагноз і призначать відповідне лікування будь-яких порушень в роботі вашого слухового апарата, у тому числі:

 • псевдоотосклероз – розростання сполучної тканини й ураження звукопровідного апарату;
 • нейросенсорна та стареча приглухуватість;
 • отосклероз – патологічний ріст кістки.

Сурдолог, що приймає в нашому київському ЛОР-центрі допоможе вам своєчасно виявити початок розвитку проблем зі слухом і отримати висококваліфіковану допомогу в їх усуненні. Наприклад, у виборі слухового апарату. (ведемо на сторінку зі слуховими апаратами) Ми також проводимо підготовку пацієнтів до слухової реабілітації, здійснюємо перепрограмування та налаштування апаратів для корекції слуху від відомого виробника Starkey. Також на нашому сайті ви зможете перевірити свій слух за допомогою онлайн-тесту.

Ціни на послуги у Києві:

 Консультація лікаря-сурдолога в Києві500
 Консультація сурдопедагога (первинна)400
 Консультація ЛОР-лікаря550
 Імпедансометрія350
 Аудіометрія тональна порогова (обстеження+заключення)400

За більш детальною інформацією звертайтеся в наш колл-центр для дорослих та дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Medical Problems

Записатися на прийом до лікаря-сурдолога