Зміст сторінки:

Консультації фахівців

У нашому центрі ви можете отримати консультацію досвідчених фахівців:

 • ЛОР-лікаря;
 • сурдолога;
 • невролога.

Відвідування ЛОР-лікаря

До ЛОРа звертаються при виникненні різних захворювань вуха-горла-носа, таких як: гостра або хронічна ангіна, потрапляння сторонніх тіл у вушний або носовий прохід, а також риніт, фарингіт, ларингіт. Наш фахівець-отоларинголог може надати допомогу не тільки терапевтичну, але й хірургічну.

Не варто зволікати зі зверненням до ЛОРа, якщо у вас з’явилися такі симптоми:

 • гострий або тупий біль у верхньощелепній пазусі;
 • неприємні відчуття у верхніх яснах, часті мігрені;
 • кров’янисті виділення з носової порожнини, збільшення шийних або завушних лімфатичних вузлів;
 • подразнення та почервоніння в горлі.

Консультування дорослих і дітей у ЛОР-центрі відбувається наступним чином: спочатку фахівець вислуховує скарги хворого, потім оглядає його за допомогою відеоотоскопу і вивчає історію хвороби (якщо така є). Якщо потрібно, призначається додаткове обстеження з метою уточнення діагнозу. Можуть знадобитися консультації у фахівців вузького профілю.

У нашому центрі працюють досвідчені лікарі, що добре зарекомендували себе та мають спеціальні сертифікати.

Medical Problems

Записатися на Прийом

 

Дізнатися більше

Відвідування сурдолога

За статистикою, близько 60% всіх людей, що живуть на Землі, страждають від порушень слуху різного ступеня та етіології, а тому потребують допомоги фахівців-сурдологів.

Доктор, який має великий досвід і високу кваліфікацію, без зусиль може виявити причину порушення слуху, поставити правильний діагноз і порадити відповідні методи лікування.

У нашому ЛОР-центрі займаються консультуванням й лікуванням тільки досвідчені фахівці, які мають кваліфікацію на рівні міжнародних стандартів. Обстеження органів слуху проводиться за допомогою новітнього обладнання, тому пацієнти можуть розраховувати на виключно точні результати діагностування.

обследование у специалиста фото

Medical Problems

Записатися на Прийом

 

Дізнатися більше

Відвідування невролога

Звертатися до невролога потрібно, якщо є наступні захворювання:

 • часті мігрені незрозумілої етіології;
 • безсоння, запаморочення;
 • непритомність;
 • поколювання в кінчиках пальців на руках і ногах;
 • порушення координації рухів;
 • травми спини або голови теж є приводом для відвідування цього лікаря.

Якщо первинний огляд і консультація виявляться недостатніми для поставлення точного діагнозу, лікар призначає додаткові діагностичні процедури або направляє до інших фахівців.

У нашому ЛОР-центрі консультацією дорослих і дітей займаються кваліфіковані неврологи з великим досвідом. Лікар дасть зрозумілі й докладні відповіді на всі ваші питання, розповість про причини захворювання, обґрунтує діагноз, порекомендує різні методи лікування.

Обстеженням і лікуванням діточок у нас займається дитячий невролог. Річ у тому, що неврологічні захворювання по-різному розвиваються й протікають у дітей та у дорослих. З цієї причини дитяча неврологія є окремою галуззю медицини.

Medical Problems

Записатися на Прийом

 

Дізнатися більше

Більш докладно дізнатися про роботу нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей ви зможете, якщо зателефонуєте за цим телефоном: 

+380672396918