Зміст сторінки:

Потребуєте детального обстеження носоглотки, вушних проходів або глотки? Відеоотоскопія – найбільш швидкий і достовірний спосіб постановки діагнозу при певних захворюваннях.

Ключова інформація:

  • Різного роду зміни, в тому числі і самі мінімальні, в області носа можуть бути виявлені за допомогою такої процедури як ендоскопія. Крім того, вона забезпечує необхідну перевірку видимого при проведенні таких хірургічних операцій, коли порушення мають ледве вловимий видимість.
  • Ендоскопія носоглотки являє собою такий метод вивчення даної зони, при якому в наявності є вся необхідна і достовірна інформація. Даний підхід дає зрозуміти, в чому полягають проблеми дихання через носові отвори, з них постійно щось виділяється, чому йде кров носом, в чому полягає причина головного болю, умови назальной ликвореи, як і чому утворюються пухлини в ніздрях, в чому першопричина метастазів і багато іншого.
  • Перевірка з використанням зазначеної методики здійснюється на самому передовому обладнанні. Застосовуються жорсткі ендоскопи невеликого діаметру, завдяки чому розглядаючі органи вивчаються, не завдаючи незручностей відвідувачеві.

Залучення в ході профілактичного огляду ендоскопів вельми істотно підвищило шанси фахівців в області оториноларингології правильно діагностувати недуги носової порожнини і навколоносових пазух. Саме дана методика дає можливість побачити те, що відбувається всередині в найдрібніших деталях, а також забезпечувати необхідний контроль під час проведення хірургічних операцій. Вивчення в цьому випадку здійснюється з використанням як жорстких, так і фіброендоскопів. Виходячи з поставленого перед тестуванням завдання, вибирають прилади різних розмірів і кутів зору.

Показання до проведення обстеження шляхом відеоендоскопів

Слід враховувати, що саме цей спосіб виступає в ролі найбільш достовірного постачальника об’єктивної інформації, що відноситься до стану носових шляхів, коли у пацієнта відзначаються патологічні девіації:

  • відхилення в диханні;
  • виділення протягом довгого часу;
  • втрата нюху;
  • кров із носа йде;
  • головні болі невідомого походження;
  • назальная ликворея;
  • пухлини в ніздрях.

Крім цього, дана процедура обстеження проводиться для того, щоб конкретизувати першопричину метастазів, якщо потрібно виконати біопсію, а також для ведення спостереження стану в післяопераційний період.

Medical Problems

Записатися на Прийом

 

Яким чином вона здійснюється?

До того, як почати перевірку, необхідно зробити так званий туалет носа(видалити з нього всі сторонні виділення, що заважають обстеження). У ряді випадків використовують або анестезію, або анемизацію оболонки слизової, щоб краще все бачити і мати під рукою більше відомостей.
Людину кладуть на спину або саджають на крісло. Голову трохи повертають вправо (у напрямку до медику). В першу чергу, беруть прямооптічний прилад, який досліджує дно носової порожнини. У цей час здійснюється оцінка всієї слизової і характеру секрету. Далі переходять до розгляду носового клапана, що виконує найважливіше завдання зовнішнього типу дихання. Після цього приступають до вивчення нижнього носового ходу, де періодично виходить побачити гирлі слізно-носового каналу, дають оцінку закінчень раковин носа знизу, характером секрету, який стікає від навколоносових пазух в носоглотку, оцінці гирла (глотки), слухових труб.

На наступному етапі фахівець виконує процедури по розгляду середніх проходів (структури, розташовані там, надзвичайно важливі, оскільки за тим, в якому стані вони перебувають, можна зробити висновок про порушення придаткових пазух). Якщо є припущення, що у клієнта в пазуховій зоні мають місце деякі патології, проводять ендоскопію даної області. Це здійснюється в стаціонарному клінічному закладі з використанням інвазивних методів. І в кінці задіюється метод ендоскопічної риноскопії (на цій стадії огляду підлягають ніздрю і нюхову ялину).

В ході реалізації ендоскопічного дослідження носової порожнини надзвичайно важливо всі дії здійснювати послідовно. Саме так можна буде отримати об’єктивні дані, які ляжуть в основу коректної постановки діагнозу і оптимального варіанту терапії.

Здійснюючи цей вид обстеження, фахівець має можливість бачити цілісну картину, зберігати отриману інформацію, щоб в подальшому ефективно застосовувати її при лікуванні хворого і періодично оцінювати динаміку недуги.

Контроль за даною методикою, що проводиться в ЛОР-центрі, в якому перевіряються як діти, так і дорослі, ведеться з використанням передових медичних технологій, в тому числі малодіаметральних приладів (завдяки їм можна досліджувати розглядаючі органи без заподіяння хворобливих незручностей). Ситуація повністю видна на моніторі, який розташований на видному місці. Отримані результати зберігаються (їх можна записати на флешку) для контролю в майбутньому і проведення лікувальних процедур.

Скільки коштує здійснення процедури шляхом застосування візуальних ресурсів в 2018 році

Якщо замовляється терапія в рамках комплексних програм, ознайомлювальний контроль із застосуванням приладів ендоскопії, зазначений вид обстежень в ході лікування і завершальний тест за результатами проходження лікувального курсувходять у вартість програм
Необхідно пам’ятати, для успішного лікування і подальшого відновлення найбільш важливе значення має якіснадіагностика. І гарантією якості виступає задіяння ендоскопічного огляду проблем в області оториноларингології. Щоб пройти ефективний курс лікування, слід вдаватися до передових технологій постановки діагнозу. Тільки так можна застрахувати себе від несприятливих наслідків. Не відкладайте на потім цю проблему. Телефонуйте відразу ж, і кваліфіковані фахівці допоможуть вам подолати недугу.

Ціни на послуги:

 Консультація ЛОР-лікаря

500

 Консультація ЛОР-лікаря (повторна, протягом 10-ти днів)

450

 Консультація отоларинголога на іноземній мові

500

 Консультація сурдопедагога (первинна)

400

 Консультація фахівця по слуховим рішенням

350

 Консультація фахівця (повторна)

300

Дізнатися деталі можна, набравши номер телефону нашого колл-центру:

+38097 720 87 11 (без вихідних, з 9 години ранку до 21:00)

Medical Problems

Записатися на Прийом