Зміст сторінки:

Продування вуха за методом Політцера

Слухові труби продуваються не тільки з метою лікування, але й для діагностування органів слуху. Коротко про методику Політцера: в носовій порожнині штучно створюється підвищений тиск повітря, що потрапляє зі спеціального балона. Використовується цей метод у поєднанні з медикаментозною терапією та іншими лікувальними процедурами при порушенні функціонування Євстахієвої труби, при середньому отиті катаральної форми, а також з метою реабілітації пацієнтів, що перехворіли на ексудативний отит середнього вуха. Один лікувальний курс містить від 8 до 10 процедур.

Як це відбувається

Продування вуха по методу Политцера

Продування слухової труби – цілковито безпечна та безболісна процедура. Але проводити її повинен тільки досвідчений спеціаліст. Перед тим, як повітря через балон або зі спеціального пістолета буде спрямоване до Євстахієвої труби, лікар просить пацієнта вимовити по складах слово «па-ро-плав». Подача повітря відбувається на ударному складі. При цьому отвір носогорла закривається м’яким піднебінням, що піднялось. Якщо слухова труба набрякла, і є порушення прохідності, пацієнт відчуває специфічний тріск у вусі, а якщо з прохідністю все нормально, то відчувається тільки м’який повітряний поштовх. Ті ж самі звуки лікар спостерігає за допомогою отоскопа.

Ця лікувальна процедура, по-перше, використовується з метою діагностики, а по-друге, є одним з основних методів, що використовуюся при комплексному лікуванні захворювань середнього вуха, щоб зняти запалення та видалити накопичення рідини з барабанної порожнини. Ексудат спочатку протікає через слухову трубу, а потім виводиться через ніс або ротову порожнину. Таким чином, вистачає 8-10 процедур, щоб запальний процес пішов на спад.

У нашому ЛОР-центрі продування вуха дорослим та дітям здійснюють досвідчені лікарі за допомогою повітряного пістолета. Для пацієнтів вигідність полягає в автоматичному регулюванні повітряного струменя – в залежності від ступеня прохідності Євстахієвої труби. Завдяки такому індивідуальному підходу процедура стає цілком безпечною й безболісною.

Якщо ви або ваша дитина страждаєте від захворювання органів слуху, звертайтеся в наш ЛОР-центр для дорослих і дітей. Наші лікарі допоможуть вам уникнути серйозних ускладнень і зберегти хороший слух.

Ціни на послуги:

 Пневмомасаж барабанної перетинки

100

 Продування слухових труб по Політцеру

100

 Відеоотоскопія

200

 Відеоотоскопія (демонстрацiя без видачі результатів на руки пацієнту)

100

Більш детальну інформацію з усіх питань, що вас цікавлять, ви можете отримати, якщо зателефонуєте на наш номер:

+38097 720 87 11

Medical Problems

Записатися на Прийом