Зміст сторінки:

Ключові особливості процедури:

  1. Ліки вливаються в гортань тільки досвідченим лікарем-лором.
  2. Процедура проводиться з метою вилікувати діагностовані у пацієнта запальні захворювання, які найчастіше представляють собою ларингіт в гострій і хронічних формах, мимовільні спазми гортані, ГРВІ та ларинготрахеїт.
  3. Регулярні і систематичні процедури дозволяють прибрати алергію, запалення і набряки з гортані і зв’язок.
  4. Одним з очевидних переваг вдавання до даної методики є безконтактність. При вливанні ліків досвідченим лікарем шприц практично не стикається з гортанню і голосовими зв’язками.
  5. Повний курс лікування дозволяє купірувати вогнища ураження і побороти захворювання і запалення. Для одужання потрібно 3-10 маніпуляцій.
  6. У число обов’язкових дій, які входять в список необхідних під час процедури, входить огляд з використанням відеоендоскопа.

Процедура вливання ліків необхідна для зняття алергічних реакцій і усунення запальних і оточених вогнищ, а також усунення ларингіту, ларинготрахеїту, ГРВІ та отиту різного ступеня тяжкості. Конкретна методика дозволяє ефективно боротися із захворюваннями протягом короткого проміжку часу. Процедура полоскання не є дієвим методом в даному випадку, оскільки ліки просто не можуть в повній мірі досягти всіх осередків ураження.

Особливості процедури вливання лікарських засобів в гортань

Ліки вливає в гортань тільки досвідчений лікар-отоларинголог. Пацієнта, якому призначено процедури, просять відкрити рот і з висунутим язиком відтворити звук “і”. В ході маніпуляцій лікарем використовується спеціальний гортанний шприц і гортанне дзеркало, необхідне для контролю поширення ліки. За допомогою інструментів засіб потрапляє на зв’язки і гортань і починає свою роботу. При цьому сильний блювотний рефлекс може перешкодити доведенню етапу лікування до кінця і досвідчений лікар, щоб усунути проблему, повинен буде зробити аплікаційну анестезію. Чутливість гортані знизиться і можна буде успішно завершити маніпуляції.

У процедури вливання кілька особливостей, серед яких однією з найбільш важливих є її безконтактність. Це означає, що при використанні лікарем спеціального шприца той жодним чином не стикається з поверхнею оброблюваної області. Як правило, процес одужання залежить від діагнозу, а також вимагає від 3 до 10 процедур.

У штаті нашого ЛОР-центру працюють висококваліфіковані фахівці, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте якісне, акуратне і безболісне лікування.

Ціни на послуги:

 Промивання лакун мигдаликів (інструментально)

400

 Обколювання мигдалин (без вартості препаратів) 1 процедура

600

 Вакуумне відсмоктування вмісту лакун піднебінних мигдалин

450

 Вливання в гортань лікарських препаратів (без вартостi препаратiв)

50

 Введення турунд з лікарською речовиною в слуховий прохід (без вартості препаратів)

150

 Введення лікарських препаратів в носові раковини (без вартості препаратів)

150

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Medical Problems

Записатися на Прийом