подбора слуховых аппаратов для ребенка

Якщо раптом ви розумієте, що ваш малюк погано чує і потрібно терміново щось вирішувати, то пропонуємо звернутися до нашого ЛОР-центру. Вас зустрінуть кваліфіковані аудіологи, які зможуть налаштувати слуховий апарат вашої дитини за абсолютно новою методикою.

Для цього необхідно мати сучасне програмне забезпечення, тому що налаштування дитячих слухових приладів все ж відрізняється від того, що застосовується для апаратів, призначених для дорослих.

Налаштовуючи дитячий слуховий апарат, досвідчений аудіолог обов’язково врахує усі наявні аудіометричні дані, а також варіанти налаштувань автоматичних функцій приладу. Перевіркою результатів також займається лікар-аудіолог.

Наш ЛОР-центр дуже зацікавлений в кваліфікованих фахівцях. Тому нами була розроблена нова програма для налаштування дитячих слухових приладів, що допомагає аудіологам, що спеціалізуються на дітях, виконувати свою роботу максимально швидко і професійно.

Ми намагаємося робити все для того, щоб діти з порушенням слуху розвивалися, не відстаючи від однолітків, у тому числі й в мовному відношенні. Той режим, в якому фахівці нашого ЛОР-центру працюють з налаштуваннями приладів, призначених для дітей, підходить саме дитячого віку і відповідає їх інтересам і потребам.

Всі пацієнти у віці до 16 років користуються слуховими приладами з великим комфортом. Все це стало можливим завдяки гнучким засобам стандартних налаштувань, що є у всіх дитячих пристроях Starkey.

Відбувається це приблизно так:

  • на слухових апаратах для дітей у віці від 0 до 16 років відключені спрямованість звуку і функція керування шумом;
  • відключена кнопка керування гучністю, тому вона регулюється автоматично;
  • на приладах, призначених для дітей у віці від народження до 3-х років, відключені функції керування шумом і спрямованість звуку.

Враховуючи індивідуальні потреби дитини, всі ці налаштування можна змінити, що є дуже важливим.

Налаштовуючи дитячий слуховий апарат, лікарі-сурдологи прагнуть до головного: мова повинна бути розбірлива в абсолютно різних ситуаціях, тому, щоб покращити її сприйняття, введення обмежують. При цьому цільовий коефіцієнт введення і виведення узгоджені між собою на 100%.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *