Нюансы подбора слуховых аппаратов

У всіх центрах слухової реабілітації «Беттертон» клієнтів чекає чималий асортимент слухових приладів. Ми пропонуємо своїм пацієнтам слухові апарати від виробника, що встиг здобути популярність у всіх куточках планети. Мова йде про апарати від американської компанії Starkey, провідні конструктори якої роблять основну ставку на якість.

Крім того, у нас створені всі умови для проходження обстежень: інноваційне обладнання та компетентні лікарі є гарантом того, що діагностика буде проведена на високому рівні. Кожен відвідувач для нас — бажаний гість, до якого ми насправді хочемо проявити турботу. Тому за допомогою цієї статті спробуємо поінформувати всіх, хто збирається придбати слуховий апарат для постійного носіння, про важливі деталі.

Грамотний вибір слухового апарату

Щоб не допустити помилки при виборі слухового пристрою, потрібно розбити цей процес на кілька етапів:

  • відвідування лікаря;
  • перше примірювання і проведення тестів;
  • знайомство з основними правилами з експлуатації;
  • пробне носіння.

Спробуємо детально описати кожен етап, щоб люди, яким потрібно вирішити проблеми з власним звукосприйняттям, змогли зробити остаточні висновки.

Бесіда зі спеціалістом

Центр «Беттертон» надає роботу тільки тим лікарям, які мають досвід і необхідну кваліфікацію. Вони будуть супроводжувати вас протягом всього періоду співпраці з Центром слуху. Об’єктивні дані, зібрані в результаті діагностичних заходів, стануть відправною точкою в процесі підбору слухового пристрою. Кращий спосіб перевірити слух сьогодні — це тональна аудіометрія. Обстеження не заподіює болю і суть його зводиться до наступного: сигнали, що подаються за допомогою навушників, та мають різну частоту і гучність, фіксуються на спеціальному графіку. За допомогою цього графіка лікар без великих зусиль визначить поріг чутності, який необхідно буде врахувати під час підбору апарату.

Примірювання і тестування

Без примірювання та пробного носіння лікар не зможе виконати правильне налагодження. На цьому етапі пацієнт знайомиться з функціональними можливостями апарату, а лікар допомагає йому зрозуміти, як їм користуватися при різних обставинах. Завдяки такому підходу людям стає ясно, чи буде їм комфортно використовувати апарат в повсякденному житті.

Придбання навичок

Людину, яка вперше зіткнулася зі слуховим апаратом, необхідно проінструктувати щодо наступних пунктів:

  • яким способом змінювати елементи живлення і як перевіряти рівень їх заряду;
  • як швидко настроїти різні режими та програмувати роботу пристрою;
  • як варіювати гучність і включати режим, при якому придушуються зовнішні шуми;
  • яким чином підключати опції, які передбачають використання додаткових аксесуарів;
  • як використовувати технології бездротового зв’язку, щоб синхронізувати слуховий апарат з іншими пристроями.

Крім того, абсолютно очевидно, що власник слухового апарату повинен володіти інформацією щодо догляду за своїм новим придбанням. Лікар обов’язково розповість, якою повинна бути послідовність дій, щоб апарат безвідмовно служив вам якомога більш довгий термін.

Пробне носіння апарату

При пробному носінні ставка робиться на те, що людина зможе оцінити відчуття в звичних умовах — удома, на роботі і в тих місцях, де вона звикла бувати найчастіше. Пробне носіння триває недовго. Рівно стільки, скільки необхідно, щоб зрозуміти, чи зможе пацієнт звикнутися з апаратом, чи ні. Під час пробного носіння слід займатися тренуваннями власного голосу. Ви повинні будете навчитися вимовляти слова спокійно, а не так, як раніше, коли слух вже був порушений, але апарату у вас ще не було. Тепер вам знадобиться пом’якшувати інтонацію, вимовляти слова тихіше, а не кричати. Невелика практика покаже, чи зможете ви пристосуватися. Спробуйте записувати свої почуття і емоції кожен день, щоб згодом ознайомити з ними наших фахівців, які на підставі ваших записів зможуть провести більш точне та більш тонке налаштування слухового апарату.

Про що необхідно знати при виборі слухового апарату?

Насичену і збалансовану якість звуку користувачі зможуть отримати лише за умови, що апарат буде мати прості та всім зрозумілі регулювання. Якщо ви літня людина, і вам складно розбиратися в опціях і параметрах, вибирайте моделі, які вміють синхронно змінювати гучність та можуть автоматично перемикати програми. Завжди враховуйте при виборі специфіку експлуатації. Іншими словами, при використанні апарату в умовах, де рівень шуму перевищує норму, віддайте перевагу слуховим апаратам з багато ступеневою системою придушення всяких перешкод. Тоді вашому спілкуванню з близькими людьми — в прямому і переносному значенні цього слова — ніщо не завадить.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *