осмотр у ЛОР-врача

Роль профілактичних оглядів не можна недооцінювати – хоча б один раз на рік їх необхідно проходити. Особливо це стосується людей, які часто хворіють на ГРЗ, для них призначаються лікувальні процедури, після яких виникає необхідність у спостереженні у фахівця. Якщо людина курить, то небезпека хвороби зростає, і її важливо виявити вчасно. Простудним захворюванням люди піддаються дуже часто. До їх числа відносяться – нежить, першіння в області горла і інші проблеми дихальних шляхів. Нерідко вони супроводжуються підвищенням температури.

Як правило, причиною застуди є інфекція, викликана респіраторним вірусом. Ситуація ускладнюється тим, що ЛОР-органи тісно пов’язані між собою і інфекція, що вражає один орган, може відбитися на іншому. Наприклад, вухо має зв’язок з порожниною носа за допомогою спеціальних каналів, а вона з’єднується з горлом і порожниною рота. Якщо людина не звертає уваги на звичайний нежить, вона наражає на небезпеку сусідні органи, перш за все середнє вухо.

Додаткова неприємність полягає в тому, що ЛОР-захворювання іноді проявляються нехарактерно. Припустимо, що пацієнт відчуває біль в  області серця. Природно, що він звертається до відповідного фахівця. Але в результаті кардіологічного обстеження з’ясовується, що причини нездужань викликані захворюванням одного з ЛОР-органів, оскільки серце змушене працювати інтенсивніше в цьому випадку. Це означає, що пацієнтові слід звернутися до отоларинголога для виявлення дійсних причин патології і подальшого лікування.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *