подбор-СА-для детей и взрослых фото

Спочатку діагноз «туговухість» може здатися вироком, але не варто впадати у відчай. Сьогодні, завдяки розвитку сучасних технологій, впевнено можна сказати, що це не хвороба, а скоріше стан, до якого цілком можна адаптуватися. Для цього буде потрібно купити слуховий апарат і звикнути до нього. Не всім це дається легко, але фахівці центру «Беттертон» з радістю допоможуть вам у цьому!

Як вибирати слуховий апарат?

Підбором техніки для корекції слуху повинен займатися фахівець. Він проводить діагностику і виявляє пороги чутності по різних частотах, ступінь приглухуватості. На підставі цих даних підбираються варіанти з потрібними технічними характеристиками. Коли пацієнт визначився з вибором, проводиться тонка почастотного настройка. Це необхідно для того, щоб посилити звуки на «зниклих» частотах, а гучні пом’якшити, зробивши більш комфортними для сприйняття.

Сучасні моделі приладів для корекції слуху мають широкі функціональні можливості. За рахунок цього вони гарантують користувачеві високу якість звуку. З ними сприйняття стає природним і приємним. Але до цього потрібно пройти певний шлях, оскільки спочатку сигнали будуть сприйматися незвично. І тим, хто вперше надів слуховий апарат, необхідно адаптуватися до нього.

Занурення в світ нових звуків

Мало просто слуховий апарат купити, важливо ще й пройти стадію звикання. А це непростий процес, що вимагає від користувача-початківця терпіння і витримки. Вперше надівши і включивши прилад, людина може зіткнутися з досить дискомфортними відчуттями:

  • Поява нових звуків, недоступних раніше
  • Підвищена різкість і гучність деяких сигналів
  • Інше сприйняття голосів, в тому числі і власного
  • Незвичні відчуття від приладу в вусі 
  • Втома від великої кількості звукового навантаження

Не варто лякатися, адже все це – абсолютно нормально. Вашому мозку потрібен час, щоб пристосуватися до нового стану. Але якраз це виходить у нього відмінно. Адже колись же він звик до глухоти, яка атакувала вас поступово. Тому і адаптацію до нових звуків краще проводити поетапно, не поспішаючи. Хоча відомі випадки, коли користувачі звикали досить швидко – за кілька днів.

Слуховые-аппараты-для-детей-в-лор-центре фото

Як проходить адаптація до слухового апарату

Важливо розуміти, що цей процес індивідуальний для кожного пацієнта, і краще проходити його під наглядом фахівця. Але є якийсь загальний алгоритм, який працює в більшості випадків:

  1. Стартовий етап. Носіть прилад по кілька годин на день, давайте собі відпочинок від нього. Спробуйте свої сили в бесідах тет-а-тет, уважно спостерігаючи за мімікою і артикуляцією співрозмовника. На цій стадії важливо співвідносити звуки із зоровими образами.
  2. Участь в групових бесідах. Вчіться розпізнавати голоси, відрізняти їх один від одного, запам’ятовувати особливості мови кожного співрозмовника. Тут теж важливо дивитися на обличчя, це полегшує запам’ятовування.
  3. Початок використання відтворюючих пристроїв. Підсилюйте завдання – голос людини з телевізора або плеєра сприймається складніше, ніж «вживу», але на даній стадії вам важливо навчитися розпізнавати мову, що піддалася спотворенню.
  4. Занурення в складні акустичні середовища. Якщо до цього ви відчували прилад тільки в ідеальній безшумнії обстановці свого житла, то тепер саме час випробувати його «в полях». Гучна вулиця, громадський транспорт, багатолюдні приміщення, заходи – ставте собі нові планки і сміливо беріть їх!

Варто відзначити, що якщо слуховий апарат купити, як тільки був поставлений діагноз, адаптація пройде швидше і легше. Чим довше ви живете з приглухуватістю, тим сильніше погіршується глухота, і складніше потім звикнути до приладу. На ранніх же стадіях весь процес займає 1-2 тижні.

У центрі «Беттертон» в Кременчуці можна отримати кваліфіковану допомогу в реабілітації слуху. Ми проведемо ретельну діагностику, визначимо ступінь приглухуватості і пороги сприйняття. Далі ви зможете під керівництвом досвідченого фахівця підібрати слухові апарати, купити аксесуари до них, замовити індивідуальний вкладиш. Ми знаходимося в районі Автовокзалу, за адресою: вул. Театральна, 34. К. 8, запис ведеться за телефонами: 0975554818, 700612, 0994308515.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей по телефону:

+38067 260 57 34

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *