Как слуховой аппарат помогает построить карьеру

Замислюючись над тим, яким чином відображається поганий слух на успіху в житті, більшість, насамперед, згадують про те, наскільки дорогими є слухові апарати. Але разом з тим, куди більшу шкоду можна понести, якщо не вжити необхідних заходів щодо поліпшення слуху. У першу чергу це стосується просування по роботі та одержуваних доходів.

Дані, отримані в результаті проведеного у 2011 році дослідження, свідчать, що поганий слух значною мірою впливає на стосунки з рідними та близькими (вони стають більш напруженими), веде до зниження ефективності на робочому місці, зумовлює падіння доходів і, як наслідок, загальна успішність погіршується.

Але зневірятися не варто. Все це можна виправити шляхом компенсації втрати слуху.

  1. Готовність використовувати слуховий апарат говорить про те, що ви налаштовані вирішити свої основні проблеми

У повсякденному житті багато хто з нас не приділяє достатньої уваги своєму здоров’ю. Готовність до розв’язання проблеми втрати слуху доведе всім (як рідним, так і колегам по роботі), що ви пересилили себе, переступили через проблему, і надалі будете ефективно керувати ситуацією.

  1. Слуховий апарат – запорука успішної взаємодії з колективом

В ході одного з досліджень, проведеного у 2007 році, було встановлено, що втрата слуху значним чином відображається на ефективності переговорів по телефону, а також на безпосередньому спілкуванні зі співробітниками. Водночас 10 опитаних осіб сказали, що з того часу, як вони стали використовувати слухові апарати, процес комунікації став значно ефективнішим. Природно, що на роботі спілкування у більшості випадків є невід’ємним елементом праці, у зв’язку з чим компенсація поганої чутності обов’язково принесе свої плоди.

  1. Використання слухового апарату сприяє додатковій впевненості у своїх силах

Як показали дані одного з досліджень, проведених серед користувачів слухових апаратів, а також їх рідних та близьких, після того, як люди, що погано чують, зробили слухову корекцію, вони відчули себе більш впевнено, змогли завести нові корисні зв’язки в соціальному житті. При всьому тому, що стосовно слухових апаратів в суспільстві існують упередження, саме вони здатні змінити життя на краще, і, в першу чергу, це стосується стану на роботі.

  1. Передові технології завжди під рукою

У сфері слухопротезування прогрес іде дуже швидко. Не менше двох разів на рік на ринок виходять нові рішення. Також слід зазначити й розширення асортименту найрізноманітніших аксесуарів, які роблять використання слухових апаратів набагато простішим і зручнішим. Створюються також цифрові слухові апарати, які мають функцію з’єднання з іншими пристроями по Bluetooth, отримуючи звуковий сигнал безпосередньо. За рахунок використання передових технологій багато речей стануть доступнішими, не вважаючи, власне, поліпшення процесу спілкування.

  1. Помітне зростання потенціалу користувача

Дослідження, проведене у 2011 році (про нього йшлося вище), наочно показало, що поганий слух виступає причиною зниження працездатності, доходів, втрати статусу в колективі та суспільстві. Крім цього, значно деградують стосунки з рідними й близькими. Також отримані дані доводять, що ті, хто зважився компенсувати втрату слуху за допомогою слухових апаратів, практично нічим не ризикує. Про це свідчать дані про те, що людей, які страждають приглухуватістю, і не користуються слуховими апаратами, вдвічі частіше звільняли з роботи.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *