Замучил ринит

Здавалося б, ще з ранку малюк весело бігав і сміявся, а до вечора піднялася температура, і дитина скаржиться на першіння в горлі. А якщо так трапляється часто? Що ж робити батькам?

  • Якщо вам потрібна ретельна діагностика, консультації спеціалістів та гарне лікування – звертайтеся до нас. ЛОР-центр обладнаний новітньою апаратурою для діагностування та лікування захворювань, такою як аудіометр, ендоскоп, тимпанометр та іншою якісною технікою, а огляд проводять досвідчені лікарі.
  • Останнім часом досить часто молоді батьки стикаються з такою напастю, як запалення вуха, горла чи носа. Такі захворювання краще лікувати під наглядом досвідченого лікаря, ніж займатися самолікуванням. В результаті, ви можете ще більше похитнути і так слабке здоров’я вашої дитини.
  • З особливою увагою наші фахівці ставляться до лікування дітей-немовлят, адже їм потрібен більш обережний і розумний підхід.

Дитячі ЛОР-захворювання

На сьогодні поширені дитячі хвороби, пов’язані з вухом, горлом і носом. Вони належать до групи ЛОР-захворювань, а лікує їх отоларинголог. Нижче розглянуті найбільш поширені з них.

Хвороби вух

  1. Отит або запалення середнього вуха. Досить поширене. При гострій стадії дитина стає плаксивою, скаржиться на біль у вухах. Даний симптом супроводжується підвищенням температури, можуть бути виділення з вуха у вигляді гною. Також зустрічається закладеність вух і погіршення здатності чути. З відвідинами до лікаря краще не зволікати, адже несвоєчасне звернення тільки погіршить стан. Фахівець визначить, яке походження захворювання – вірусне або мікробне, і призначить відповідне лікування. При хронічній формі (виникає найчастіше після захворювання на грип, кір) хвороба проходить більш м’яко, проте лікується набагато довше.

У нашому ЛОР-центрі при підозрі на отит доктор проводить комплексне обстеження органів слуху з використанням ендоскопа. При необхідності, можуть призначатися тимпанометрія і аудіометрія. Лікування призначається тільки після ретельного дослідження і постановки діагнозу.

  1. Чужорідні тіла і сірчані пробки у вухах малюків зустрічаються частіше, ніж у дорослих. Дискомфорт виникає тільки при повному перекриванні вушного проходу і веде до зниження слуху. Може бути також шум у вусі; нудота (в окремих випадках); запаморочення, головний біль в зоні скронь. Пробку складно розпізнати в домашніх умовах, а підтвердити діагноз може тільки ЛОР. Він направить на ендоскопію вуха, а при виявленні пробки призначить лікування. Найчастіше промивають вухо з метою видалення чужорідного тіла, а з метою профілактики призначають фізіотерапію. Щоб уникнути розвитку запалення призначаються лікарські препарати.

Батьки, пам’ятайте, що краще до лікаря звертатися на перших стадіях хвороби і не затягувати процес.

Для боротьби з ЛОР-захворюваннями в нашій клініці застосовується цілий комплекс процедур, які є ефективними при лікуванні дітей. У їх числі УЗОЛтерапія, що виконується за допомогою апарату «КАВІТАР», а також світлолікування і терапевтичний лазер.

Хвороби носа

Риніт – це запалення слизової носа, що має інфекційне (бактерії, віруси, грибки) або алергічне походження. У дітей до року і після прорізуються зуби, в результаті цього знижується імунітет і часто виникає нежить, що не вимагає спеціального лікування. Необхідно тільки вчасно видаляти слиз із носа. Але якщо нежить виник через простуду, грип та інші хвороби, то необхідно відвідати лікаря.

Хронічний аденоїдит. Поширене захворювання у дітей. Зазвичай аденоїдит маскується під ГРВІ або застуду, тому часто залишається непоміченим і захворювання переходить у хронічну форму. Запалені мигдалини збільшуються в розмірах, закривають просвіт носоглотки й дихання стає утрудненим. Також часто виникає запалення середнього вуха, в результаті якого знижується слух. Препарати для лікування хронічного запалення мигдаликів у дитини призначаються тільки лікарем після комплексного обстеження. Якщо аденоїдит довгий час не лікувати, часто виникають різного роду ускладнення і тоді без операції не обійтися.

Сторонні тіла в носі. Діти за своєю природою дуже допитливі й деколи трапляється так, що маленький пустун вставляє у крихітний носик предмет: шурупчик, детальку від дитячого конструктора та ін. Наслідки можуть бути дуже неприємними. Якщо ви запідозрили недобре, то негайно звертайтеся до лікаря.

Наш ЛОР-центр створений для ваших дітей

В нашій клініці все організовано так, щоб маленькі пацієнти почували себе як вдома і з довірою ставилися до всього. Наші лікарі вміють знаходити підхід до дітей і зможуть провести огляд і лікувальні процедури в такій формі, щоб малюк не відчув страху і хвилювання. Щоб очікування своєї черги до лікаря було більш швидким і комфортним, у нашому центрі є дитячий куточок з різними іграшками.

Якщо у вашого малюка з’явилися незрозумілі симптоми, своєчасне звернення до лікаря допоможе зберегти його здоров’я. Не вагайтеся і телефонуйте нам якомога швидше.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *