Слуховой аппарат

Люди з вадами слуху невпевнено себе почувають в поїздках. Вони бояться, що різні незручні ситуації завадять їм насолоджуватися відпусткою: раптово забарахлить слуховий апарат, не вдасться розчути важливе повідомлення, виникнуть проблеми при огляді в аеропорту і т д. Сьогодні розповідаємо про те, як готуватися до подорожі, щоб ніщо не затьмарювало приємні емоції!

Збираємо речі обдумано

Слабочуючий багато в чому покладається на свій слуховий апарат, і це абсолютно логічно. В дорозі важливість справної роботи приладу складно переоцінити. Саме від цього залежить безпека і комфорт в поїздці. Тому перш ніж вирушати в подорож, варто перевірити, наскільки справно працює пристрій.

У зв’язку з цим бажано записатися на консультацію до слухопротезіста. Він протестує слуховий апарат і усуне неполадки в разі потреби. Також не зайвим буде перевірити слух і зрозуміти, наскільки прилад відповідає Вашим поточним потребам. Можливо, потрібно змінити модель, переналаштувати наявний пристрій, замінити вкладиш.

На консультації у сурдолога можна обговорити, які аксесуари допоможуть зробити поїздку комфортніше. Наприклад, досить зручними є різні системи Bluetooth®, які передають звуки від телефону і різних відтворюючих пристроїв.

Збираючи валізу, варто взяти з собою наступні речі:

  • Батарейки для слухового апарату – краще покласти «із запасом», оскільки в подорожі ви можете зіткнутися з підвищеним акустичним навантаженням, і доводиться міняти батарейки частіше
  • Звукопровідні трубочки для вушного вкладиша – на випадок, якщо вони будуть швидко забруднюватися
  • Набір для чищення приладу – щоб підтримувати його чистим
  • Спеціальну сушилку для слухових апаратів – особливо вона стане в нагоді в жарких країнах з вологим кліматом
  • Перехідник для розетки – якщо Ви використовуєте акумуляторну модель
  • Захисний дорожній футляр – зробить зберігання приладу більш безпечним
Medical Problems

Записатися на Прийом

 

В аеропорту

Проходження реєстрації та огляду в аеропорту пов’язане з переживаннями навіть для тих, хто нормально чує. А слабочуючим в цьому плані ще складніше. Але все пройде гладко, якщо заздалегідь підготуватися і не хвилюватися. Роздрукуйте або скачайте на телефон квитки, інформацію про бронювання – це позбавить вас від зайвого дискомфортного спілкування, ви просто покажете інформацію працівнику аеропорту.

Не потрібно намагатися заперечувати проблемі зі слухом. Якщо Ви не впевнені, що зможете почути важливе повідомлення про свій рейс, зверніться за допомогою до працівника аеропорту або оточуючим. Не варто цього соромитися.

До вибору місця в літаку варто ставитися уважно. Краще заздалегідь вибирати його при покупці квитка. Але якщо у Вашому квитку не передбачено такої опції, попросіть, щоб Вас не садили поруч з аварійним виходом. Людям з порушеннями слуху не рекомендується там сидіти.

Тим, хто подорожує потягом або автобусом і боїться пропустити свою зупинку, бажано попросити провідника або стюарда, щоб він попередив про наближення. Якщо це неможливо, зверніться до попутників за допомогою.

На місці

Якщо Ви благополучно дісталися до пункту призначення – відпустка вже наполовину вдалася! Але не варто втрачати пильності. При поселенні в готелі бажано попередити співробітника про проблеми зі слухом, щоб уникнути непорозумінь в подальшому. Вирушаючи на екскурсію чи прогулянку, беріть з собою батарейки на всякий випадок.

Сьогодні в туристичних містах пропонується безліч автобусних екскурсій з FM-системами. Можна підключитися до них за допомогою бездротової гарнітури – і комфортно слухати все, що говорить гід. Тому при покупці екскурсії краще уточнити, чи передбачена в автобусі така опція.

Найголовніше, що потрібно розуміти – порушення слуху не повинні заважати вам насолоджуватися відпочинком! Тому потрібно робити все, що від вас залежить, щоб забезпечити собі комфорт, а також не забувати відстоювати свої права.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *