Кристина Альбертовна Оганян

Для людини з порушеннями слуху безпрограшним варіантом буде купити слуховий апарат. Сьогодні ці прилади представлені у величезній різноманітності, що з одного боку плюс, а з іншого – складність. Необізнана людина, стикаючись з таким різним асортиментом, втрачається і не знає, що вибрати. На щастя, робити це  поодинці і не доведеться! Зверніться до фахівців, щоб знайти підходящу модель!

Професійний підбір слухового рішення

Купувати прилади для корекції слуху потрібно тільки за допомогою сурдолога. Цей фахівець займається діагностикою приглухуватості, консультує з питань реабілітації, підбирає слухове рішення, проводить його настройку. Звернення до нього приносить пацієнтам чимало користі:

 • Допомагає розібратися, чому погіршився слух
 • Дозволяє поставити точний діагноз
 • Дає інформацію для підбору слухового апарату
 • Допомагає краще орієнтуватися в асортименті приладів для корекції слуху і визначитися з вибором
 • Розповідає про правильний догляд за пристроєм і його використання
 • Підтримує на етапі адаптації

Досвідчений фахівець завжди враховує побажання клієнта. Не потрібно соромитися говорити йому про свій бюджет. В асортименті слухових рішень є моделі на будь-який гаманець, і сурдолог допоможе знайти підходящу. Також важливо сказати йому про свої уподобання, спосіб життя. Наприклад, якщо для вас важливо, щоб прилад залишився непоміченим, краще підібрати внутрішньовушний слуховий апарат, купити який можна за умови індивідуального виготовлення корпусу.
Слуховой аппарат от тугоухости фото

Перша примірка і перевірка слухового рішення

Професійний сурдолог завжди переконається, що вибір зроблено правильно. Для цього прилад приміряється, і проводяться оціночні тести вже з ним. Їх мета – з’ясувати, наскільки поліпшується сприйняття зі слуховим апаратом, і наскільки на нього впливають акустичні ситуації. В процесі тестування оцінка ставиться за кількома параметрами: комфорт сприйняття, рівень розбірливості, чутливість до звуків.
У процесі перевірки пацієнт може переміряти кілька моделей приладів і порівняти, яка йому краще підходить. Така послуга дозволяє повністю виключити помилку, зробити правильний вибір. Отримати її можна у нас в центрі, де пропонується великий асортимент слухових рішень. Реалізовані у нас прилади від бренду Starkey дарують користувачам нову якість життя завдяки природному звучанню. У перелік послуг центру входять:

 • Консультація у сурдолога
 • Комплексна аудіометрична діагностика
 • Підбір і настройка приладів для корекції слуху
 • Гарантійний та післягарантійний сервіс слухового апарату
 • Виготовлення індивідуальних вушних вкладишів
 • Продаж аксесуарів до слухових рішень

Звернувшись до нас, ви отримуєте грамотну реабілітацію слуху «під ключ». Не потрібно їздити по різних установах, ламати голову над вибором слухового апарату. Всі послуги доступні тут, а наші кваліфіковані фахівці завжди готові допомогти.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей по телефону:
+380977208711

Записатися на прийом до лікаря:  Залиште коментар