Анна Іванівна Когут

Є питання по батарейкам для слухового апарату? Дізнайтеся, які вони бувають, чим відрізняються, і як їх правильно вибрати! Продаємо якісні батарейки за вигідними цінами.

Сучасне слухопротезування – це сміливі інновації та високі технології. Слухові апарати стали компактними і непомітними, але при цьому отримали багато корисних функцій. І як багатьом іншим приладам, їм потрібні відповідні елементи живлення. Розбираємося, як правильно вибирати і використовувати батарейки для слухових апаратів.

Види і типи батарейок

Для сучасних слухових рішень застосовуються повітряно-цинкові батарейки. Вони легко витримують стрибки споживаного струму і забезпечують стабільну роботу приладу. Їх класифікують за типорозміром і виробником.

Типорозміри

Розрізняють 4 типи:

  1. Батарейки для слухових апаратів 13 – найпопулярніші, оскільки підходять до багатьох моделей апаратів. Найчастіше використовуються в завушних слухових рішеннях і RIC, іноді – у внутрішньовушних. Батарейки для слухових апаратів 13 купити варто тому, що у них підвищена потужність – 290-310 mAh. Це забезпечує тривалий заряд енергії для стабільної роботи – до 14 днів. На батарейки для слухових апаратів 13 ціна залежить від упаковки і виробника. Маркують їх помаранчевим кольором.
  2. 312 – використовуються в апаратах RIC, міні-завушних, внутрішньовушних. Ємність коливається в межах 150-180 mAh, заряду вистачає на 4-12 днів експлуатації. Маркуються коричневим кольором.
  3. 10 – наймініатюрніші батарейки, застосовуються для внутрішньоканального слухового апарату. Заряд в межах 100 mAh, вистачає на 3-8 днів. Маркуються жовтим кольором.
  4. 675 – використовується рідко, оскільки підходять тільки надпотужним приладам і аналоговим моделям. Головний плюс – висока надійність за рахунок посиленої ємності. Мають синє маркування упаковки.

Виробники

Найбільшим попитом серед вважаються батарейки для слухових апаратів від Renata, Rayovac, Duracell, МікроПавер, Енерджайзер, Power One, Panasonic, Варта, Activair.

Заміна батарей у вашому слуховому апараті

Перед тим, як встановити елемент живлення в слуховий апарат, перевірте термін придатності. Від прострочених батарейок прилад може вийти з ладу. Якщо все нормально, алгоритм дій такий:

  1. Вийміть з батарейного відсіку використану батарейку
  2. Зніміть з нової батарейки захисну плівку, щоб запустилася активація
  3. Зачекайте кілька секунд
  4. Встановіть батарейку

Як зрозуміти, що треба поміняти батарейку в СА

Багато моделей сучасних приладів надсилають користувачеві повідомлення, коли акумулятор розряджається. Якщо ж такої опції немає, розпізнати розрядку можна по спотворенню звуку, зниженню гучності, перебоям в роботі приладу. Якщо батарейка повністю розряджена, прилад не працює.

Де і як підібрати батарейку до вашого апарату

Батарейки для слухових апаратів 13 купити в Києві можна в спеціалізованих магазинах і центрах слуху. Ними торгують офіційні дистриб’ютори слухових рішень. Також там активно продаються інші типи батарейок – 10, 312. Пошук можна вести і в Інтернеті – багато онлайн магазинів сьогодні торгують повітряно-цинковими батарейками. Але найкраще купити їх в надійному перевіреному місці – наприклад, в нашому ЛОР-центрі.

слуховые аппараты и аксесуары

Купити батарейки для слухових апаратів

Спеціалізацією нашого центру є продаж не тільки слухових рішень, а й аксесуарів до них. Ми пропонуємо батарейки для слухових апаратів в Києві і інших містах України, де є філії центру. Також ви можете замовити їх з доставкою – вкажіть, яка вам потрібна батарейка – 13, 10 або 312 типорозміру.
У нас ви гарантовано купите якісний продукт, з великим запасом на термін придатності. Якщо є питання по батарейка, задайте їх нашим консультантам – вони допоможуть зробити правильний вибір і розкажуть, скільки коштують батарейки потрібних вам типорозмірів.

Як максимально продовжити строк користування батарейками

На термін роботи батарейок впливає безліч факторів. Перший з них потужність. Чим потужніше апарат, тим більше енергії він споживає. І якщо цей фактор ніяк не залежить від вас, то на інші можна вплинути. Даємо 6 порад, як використовувати батарейки в слухових апаратах з максимальною раціональністю:

  1. Вимикайте прилад, коли в ньому немає потреби. Наприклад, якщо ви плануєте почитати книжку в тиші. Звуки навколишнього світу при цьому не потрібні – будуть лише відволікати. А заряд батарейки при цьому збережеться.
  2. Вимикайте апарат, коли їдете в метро або перебуваєте в дуже галасливих місцях. В умовах підвищеної зашумленості прилад споживає на 20% більше енергії. Тому краще не перевантажувати його без крайньої необхідності.
  3. Не забувайте вийти з режиму бездротового зв’язку. У ньому прилад споживає втричі більше енергії.
  4. Виймайте батарейку, коли ставите апарат в контейнер для сушки. Від пересихання вона псується.
  5. Не тримайте батарейку в занадто вологому середовищі. Через це вона сідає швидше.
  6. Намагайтеся не використовувати слухові апарати на морозі. Від низьких температур батарейки розряджаються.

  Якщо вам потрібні нові батарейки – замовте їх у нас за вигідною ціною!

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей по телефону:

+380500358717

Записатися на прийом до лікаря:



    Залиште коментар