Ксения Витальевна Омельченко

Складно заснути – відволікають різні звуки? Часто прокидаєтеся ночами від шуму? Рішення є – беруші для сну допоможуть заснути і будуть оберігати ваш сон всю ніч! Дізнайтеся, як їх правильно вибрати і використовувати, і чому краще замовити індивідуальні беруші у нас!

Щоночі ламаєте голову над тим, як швидко заснути? У всіх свої лайфхаки – хтось рахує уявних овечок, хтось застосовує дихальні практики, хтось п’є снодійне. Але важливо розібратися в причині поганого сну. Якщо вся справа в шумі, то найкраще використовувати беруші для сну. Це спеціальні протишумні затички, які вставляються у вуха і блокують заважаючі звуки.

Кому потрібні беруші для сну

Купити беруші для сну варто людям, які:

 1. Не можуть заснути через сторонній шум. Наприклад, коли сусіди проти ночі раптом вирішують пересунути меблі або з’ясувати відносини, на вулиці голосно веселитьсйй’я гурт компанії, шумно їздять машини, літають літаки і т д. У цьому випадку найболючіше питання – як заснути швидко і спокійно спати ніч. Беруші стануть єдиним порятунком – потрібно лише вставити їх у вуха для міцного сну.
 2. Чуйно сплять. Деякі люди прокидаються від найменшого шурхоту, навіть коли в спальні відносно тихо. Їм бажано підстрахуватися – і з вечора вставляти у вуха заглушки для спокійного сну.

Беруші стануть в нагоді не тільки вночі – їх можна використовувати для комфортного денного сну. Особливо це актуально для тих, хто хоче відпочити в дорозі, подорожуючи поїздом, літаком, автобусом.

Як вибрати беруші для сну

Перш ніж беруші для сну купити, потрібно звернути увагу на:

 1. Матеріал – він повинен бути м’яким і еластичним. Це важливо, адже вам доведеться проводити в них довгий час. Потрібно, щоб вироби не пригнічували шкіру слухового проходу, але при цьому щільно прилягали і не випадали.
 2. Термін експлуатації – деякі беруші розраховані на 1-2 використання, інших вистачає на пару місяців і більше. Зазвичай це зазначено на упаковці.
 3. Форму – це можуть бути кульки, еліпси, грибки. Тут все індивідуально – кожен вибирає те, що йому зручніше. Але ідеальним варіантом будуть вкладиші, зроблені за формою ваших вушних каналів.
 4. Цільове призначення – існують різні види берушів, і далеко не всі вони підходять для сну. Наприклад, якщо ви будете спати в плавальних, то це не захистить вас від сторонніх звуків, і до того ж може нашкодити. Вони не призначені для тривалого користування і можуть здавити вушний прохід.
 5. Виробника – популярними брендами вважаються Moldex, Howard Leight, Earline, 3М, SureFire, Happy Ears, Alpine SleepSoft. Вірний помічник тих, хто вибирає беруші для сну – відгуки інших покупців. Вони допоможуть зробити зважений вибір. Ну кращим рішенням буде замовити індивідуальні беруші по зліпкам ваших вух.

Купить беруши фото

Як правильно вставляти беруші для сну

Даємо покроковий опис, як правильно вставляти беруші для сну:

 • Вироби повинні бути чистими і сухими. Ваші руки – теж.
 • Відтягніть мочку вуха, щоб слуховий канал випростався.
 • Далі все залежить від виду берушів. Пластичні скачують в кульку і замазують ними вушний канал. Пористі – скручують у валик і акуратно вставляють. Листові просто встановлюють в слухові проходи.

Ще кілька порад, як використовувати аксесуари:

 • Очищайте їх від сірки після кожного застосування
 • Зберігайте в спеціальному захисному футлярі або чохлі
 • Тримайте подалі від дітей і тварин
 • Міняйте, як тільки закінчується термін експлуатації

Хто і де допоможе вибрати беруші для сну

Сьогодні беруші для сну купити в Києві і інших містах можна в аптеках і магазинах. Також вони активно продаються в інтернеті. Щоб отримати допомогу з вибором, можна звернутися до продавців в магазині або онлайн-консультантам. Ще одне джерело інформації для тих, кому потрібні хороші беруші для сну – відгуки в інтернеті. Досвід інших покупців допоможе зробити обдуманий вибір.
Все це добре, але кращий варіант – звернутися за допомогою в спеціалізовані місця, які профільно займаються берушами. Там можна отримати детальну консультацію та дізнатися багато корисного. А ще – замовити індивідуальні беруші для сну в Києві чи іншому місті.

Чим корисні беруші для сну

Беруші були спроектовані як засіб захисту органів слуху від дратівливих факторів – шуму, води, забруднень. Спеціальні спальні беруші приносять чимало користі:

 • Допомагають заснути, навіть незважаючи на відволікаючі шуми
 • Роблять сон міцніше і здоровіше
 • Захищають вуха від травм, зберігаючи гостроту слуху
 • Знижують рівень стресу
 • Знижують ризик нервових розладів і серцево-судинних патологій

Де купити беруші для сну

У нашому центрі можна купити беруші для сну (Київ) за індивідуальним замовленням. Ми робимо їх по зліпкам ваших вух, використовуючи 3D-технології. Це означає, що готові вироби в точності повторюють форму ваших слухових каналів. Вони комфортно відчувають, не тиснуть і не випадають.
Щоб дізнатися подробиці, читайте відгуки наших клієнтів – вони вже замовили індивідуальні беруші і задоволені ними на 100%. А ще краще – зв’яжіться з нами і задайте запитання!

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей по телефону:

+380977208711

Записатися на прийом до лікаря:  Залиште коментар