Кристина Альбертовна Оганян

Втрата слуху – серйозне випробування для людини. Навіть при легких формах приглухуватості спілкування стає некомфортним, а в житті з’являється безліч обмежень. На щастя, сьогодні цей бар’єр можна легко подолати, якщо купити слуховий апарат. В нашому центрі пропонує послуги в сфері реабілітації слуху, які допоможуть вам знову відчувати себе впевнено в світі звуків!

Погіршився слух – що робити?

Популярна помилка серед людей, котрі помітили у себе зниження слуху – самолікування. в кращому випадку вони купують в аптеці вушні краплі, в гіршому – вдаряються в народну медицину. У якийсь момент їм навіть здається, що обрані методи спрацювали, але це ілюзія – мозок просто звик до змін. І далі туговухість прогресує, а людина як і раніше відкладає перевірку у лікаря.
У питанні реабілітації слуху час цінується на вагу золота – чим раніше виявлена ​​проблема, тим більше шансів її вирішити. Тому не затягуйте з діагностикою – пройдіть її якомога швидше! Якщо ви помітили, що ваша близька людина стала чути гірше, вмовте її сходити до лікаря. Фахівці «Беттертон» вміють знаходити підхід до пацієнтів і завжди пропонують варіанти слухових рішень на будь-який бюджет!
ЛОР-врач-Омельченко-Ксения фото

Як проходить тестування слуху?

На первинній консультації фахівець опитує пацієнта на предмет скарг, проводить візуальний огляд. Можливо, причиною падіння слуху стала банальна сірчана пробка, і тоді проблема вирішується за 1-2 прийоми. Якщо ж причини більш серйозні, буде потрібна ретельна діагностика. У нашому центрі для цього застосовуються сучасні методи з використанням висококласного обладнання:

 • Тональна порогова аудіометрія – для вимірювання порогів чутності по різних частотах
 • Імпедансометрія – для визначення патологій барабанної перетинки і середнього вуха
 • Отоакустична емісія – точно діагностує ступінь приглухуватості, підходить дітям і дорослим
 • ASSR і КСВП – застосовується для обстеження новонароджених

За результатами обстеження буде підібраний відповідний слуховий апарат, купити який можна прямо в центрі. Ми реалізуємо продукцію американського бренду Starkey, що є лідером ринку слухових рішень. Представлений в центрі асортимент дозволяє підібрати варіант при порушенні слуху будь-якого ступеня тяжкості. Крім цього у нас можна підібрати різні аксесуари:

 • Індивідуальні вушні вкладиші
 • Батарейки
 • Беруші під замовлення
 • Сушарки для слухових апаратів
 • Футляри для зберігання
 • Засоби для догляду
 • бездротову гарнітуру
 • Телефони і годинник для людей з вадами слуху

У нашому центрі слухові апарати купити можна з офіційною гарантією та сервісним обслуговуванням. Також наші фахівці допомагають пацієнтам з адаптацією, підтримують на кожному її кроці. Звертаючись до нас, ви отримуєте повний комплекс реабілітаційних послуг і комфортний доброзичливий сервіс. Щоб дізнатися більше, запишіться на консультацію до філії центру в своєму місті!

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+380977208711

Залиште коментар