Кристина Альбертовна Оганян

Про існування слухових апаратів знають всі, і в розумінні більшості людей це чисто медичні прилади. Але компанія Starkey вирішила піти далі, створивши революційний слуховий апарат Livio AI. Він унікальний тим, що відстежує мозкову і фізичну активність. Всі пам’ятають, як пару років тому світ захопив бум на «розумні» браслети і фітнес-трекери. Але мало хто думав про те, що відстежувати потрібні дані через вухо набагато зручніше, ніж на зап’ясті.
Розробники компанії Starkey впровадили в модель Livio AI спеціальні датчики – і тепер у користувачів слухових апаратів є всі шанси стати законодавцями моди!

Як це працює?

Сьогодні словосполучення “штучний інтелект” нікого не дивує. Їм оснащені багато пристроїв. Але зі слуховими апаратами таке трапилося вперше. Тепер їм притаманні деякі здібності, властиві людському розуму, як зокрема збір даних і аналіз. Це стало можливим, коли інженери Starkey інтегрували в слуховий апарат датчики рухливості та когнітивної активності.
У зв’язку з цим модель Livio AI володіє більш широким функционалом в порівнянні зі звичайними пристроями для корекції слуху:

 • Оцінює і аналізує фізичну активність -рахує кількість кроків, дозволяє ставити цілі і управляти спортивними тренуваннями за допомогою спеціального мобільного додатку
 • Заміряє рівень розумової активності – показує користувачеві, скільки часу він розмовляв, слухав, а також показує, на скільки балів з можливих 100 був задіяний мозок
 • Аналізує зібрані дані і дає оцінку стану здоров’я користувача – максимальний показник 200 балів
 • Оснащений вбудованим перекладачем – позбавляє від дискомфортного мовного бар’єру, і передбачає спілкування з носіями інших мов легко і невимушено
 • Легко програмується – на підставі зібраної датчиками інформації підбирає зручні для слухача режими, також доступна віддалена настройка фахівцем, оскільки інформація міститься на хмарному сховищі
 • Легко інтегрується зі смартфоном – управляється з мобільного додатка, дозволяє коригувати налаштування в реальному часі, відображає інформацію про активність користувача
 • Має кілька осередків пам’яті – перемикається між програмами прослуховування, використовуючи геолокацію
 • Сумісний з помічником Siri – транслює текст з повідомлень, книг, браузера, соцмереж прямо в слуховий апарат
 • Інтегрується з Apple Watch, через який можна управляти настройками

Більше схоже на фантастику, правда? Але це цілком доступна сучасній людині реальність. І список можливостей далеко не повний. Розробники вирішили проблему багатьох користувачів слухових апаратів – питання «де я його залишив?». Тепер немає необхідності мучитися в пошуках – для цього є спеціальна функція «знайди мої слухові апарати». Датчик посилає сигнали, за якими пристрій можна легко знайти.

«Зберігайте спокій і …» користуйтеся Livio AI

Одна з важливих переваг, якими розробники наділили цю модель – відмінні адаптивні функції. Технологія Hearing Reality TM робить прослуховування комфортним навіть в дуже шумному середовищі, пом’якшує занадто гучні звуки. Технологія Auto Experience Manager автоматично регулює гучність. При цьому звук залишається природним і навіть стає більш чітким. Особливо це актуально для водіїв – у даній моделі є спеціальний режим для автомобіля.
Управляти адаптивними настройками також можна за допомогою додатків для Android TM та Apple. Це робить зручною коригування гучності інших параметрів прямо зі смартфона, а також дозволяє відповідати на дзвінки одним легким натисканням. Якщо звук знаходиться на відстані, можна використовувати мікрофон, вбудований в мобільний пристрій – а звук з нього буде транслюватися прямо в слуховий апарат.
Ще один плюс Livio AI – сумісність з бездротовими пристроями. Він передає інформацію з телевізора, мікрофона та інших джерел, а також може управлятися з дистанційного пульта.
слуховой аппарат для детей и взрослых фото

Переваги Livio AI

Ще кілька аргументів, чому варто купити слуховий апарат цієї моделі:

 • Легка адаптація до гучних умов
 • Наявність вбудованих датчиків руху і мозкової активності
 • Якісна потокова передача звуку
 • Автоматичне перемикання в потрібні режими прослуховування по телефонній лінії геоданих
 • Природна передача музики через спеціальний додаток
 • Захист від дзижчання і свисту
 • Персоналізовані налаштування
 • Придушення шуму у вухах
 • Надійний захист від вологи

Модель Livio AI доступна в широкій гамі кольорів, вибрати підходящий варіант можна в центрі «Беттертон».

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей по телефону:

+380500358717

Записатися на прийом до лікаря:  Залиште коментар