Ксения Витальевна Омельченко

Для людини, яка недочуває, придбання слухового апарату – питання комфорту та повноцінного життя. Тобто, без цього ніяк не можна обійтись. Але коли пацієнт дізнається про ціну, то нерідко впадає у відчай. Адже вартість цього маленького клаптику пластика може сягати трьох-чотирьох тисяч доларів. Відразу ж виникають питання: хіба це можливо? За що? Чому так дорого?

Відповідь на це питання дуже проста – сучасний слуховий апарат «на шпигований» тонкою електронікою, що забезпечує йому широкий функціонал. Це вже не ті незграбні моделі старого зразка, один тільки вигляд яких викликав жах, не кажучи вже про функціональні можливості. Ні, слухові апарати нового покоління – мініатюрні та при цьому потужні. Вони забезпечують максимальний комфорт носіння та якісне відображення звуку. Яскравим прикладом тому є продукція компанії Starkey.

Вони варті своєї ціни!

Коли пацієнт дізнається про ціну, він спочатку буває шокований. Навіть припустити не може, як віддасть таку велику суму за якісь дрібнички. Але  згодом, коли більш ретельно вивчає питання, розуміє, що такий товар коштує кожної витраченої на нього гривні.
Чому? А вже хоча б тому, що компанія Starkey щороку витрачає на нові дослідження та розробки понад 80 мільйонів доларів. Це дозволяє їй випереджати час та презентувати користувачам хороші слухові апарати, що відповідають найвибагливішим вимогам:

 • Компактність
 • Зручність носіння
 • Непомітність
 • Широкі можливості для налаштування
 • Керування за допомогою бездротових технологій (зі смартфону)
 • Висока якість звуку
 • Довгий термін автономної роботи

Так, звісно, це коштує недешево, але хіба не прекрасно, що сьогодні людина може підібрати слуховий апарат, який стане буквально логічним доповненням її вуха? Зможе підлаштовуватися під середовище та зберігати необхідний режим звучання у найбільш часто відвідуваних містах. Такі індивідуальні слухові апарати добре інтегруються зі смартфонами, що розширює їх можливості.

Дещо про цінову політику центру слуху

Перш за все слід зауважити, що в нашому асортименті присутні виключно якісні прилади від авторитетних брендів. Ми ніколи не пропонуємо клієнтам купити слуховий апарат навмання – наші фахівці проводять процедуру грамотного підбору на комп’ютері.
Звісно ж, найбільш незручний момент у замовленні приладу – це обговорення ціни. Але щоб максимально його згладити, ми завжди пропонуємо 3 варіанти різної вартості:

 • Економ (8-канальний)
 • Середній клас (12-канальний)
 • Преміум (16-канальний)

Вибір, звісно ж, за клієнтом. Головне – ми даємо йому можливість порівняти апарати з різних цінових категорій, дізнатися про усі відмінності між ними.
У центрі слуху замовити слуховий апарат буде дуже зручно, бо ми використовуємо сучасну систему презентації продукції на планшеті Ipad. Окрім того купувати в нас комфортно й безпечно, тому що:

 • Ми пропонуємо одне з найкращих слухових рішень сьогодення
 • Якість слухових апаратів повністю виправдовує їх ціну
 • Оголошуємо ціну відразу на 2 слухових апарати (якщо потрібен 1, завжди можна розділити)
 • Завжди даємо покупцеві час подумати – не тиснемо, але й не поспішаємо пропонувати знижку

Ми добре знаємо вартість продукції, яку пропонуємо клієнтам. Так, це дорого, але найкращі товари просто не можуть коштувати мало! Там, де відразу ж пропонують знижки, ціни найчастіше накручені, в нас же вони справедливі.
Слуховые аппараты для детей и взрослых фото

Якщо грошей не вистачає?

Ми нерідко стикаємося з ситуаціями, коли клієнт каже: «Так, мені все подобається, я в захваті, але грошей не вистачає». У цьому разі ми можемо запропонувати кредит або розстрочку на вигідних умовах. Ми розуміємо, як важливо надати пацієнту можливість придбати дійсно вірного провідника у світ звуків.
Окрім цього в нашому центрі завжди можна обрати бюджетні моделі. Ми спочатку оголошуємо найсучасніші варіанти слухопротезування, що як правило найдорожчі. Але бюджетні моделі в нашому асортименті теж присутні. Якщо ж клієнту не вистачає зовсім трохи грошей, наші фахівці запропонують знижку, але це скоріше виключення з правил. Слід розуміти, що ціна слухових апаратів, які ми реалізуємо, повністю виправдана. Ми впевнені, що пропонуємо людям найкращі слухові рішення!
Виникли питання відносно слухових апаратів? Зверніться до однієї з наших філій у Києві, Львові, Кривому Розі, Білій Церкві або Кременчуці.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей по телефону:

+380977208711

 

Записатися на прийом до лікаря:  Залиште коментар