Ранняя слуховая реабилитация

Добре відомо, що чим раніше почати лікування, тим швидше і повністю можна позбутися практично будь-якої хвороби. Погіршення слуху не є винятком. Чим раніше проводиться слухова реабілітація у приглухуватих дітей, тим з меншими проблемами надалі вони зіткнуться. На це є кілька причин:

  • розвиток малюка відбувається стрімко, тому рання реабілітація дозволить врятувати дитину від його затримки;
  • те ж саме стосується і розвитку мови дитини. Навіть наявний високий ступінь глухоти у дитини не затримає в розвитку її мовлення, якщо вчасно пройти реабілітацію;
  • чим раніше дитина починає звикати до слухового апарату, тим швидше вона адаптується серед інших дітей.

Виявляти немовлят з порушеною здатністю чути стало можливим завдяки спеціальним програмам. Треба сказати, що таких дітей чимало. Рання діагностика, що проводиться в нашому ЛОР-центрі, зробила можливим їх подальший розвиток своєчасним і повноцінним. Якщо не робити скринінг, то зрозуміти, чи добре чує дитина, дуже складно.

Зрозуміло, що для того щоб слуховий апарат виправдав очікування, необхідно правильно його підібрати. Але не тільки це. Гарні налаштування за допомогою досвідченого спеціаліста не менш важливі.

Не всі сучасні моделі слухових апаратів підходять маленьким дітям. До такого пацієнта і його слуху потрібен особливий підхід. Максимально точна настройка повинна відповідати всім запитам дитини. Тому фахівцями був розроблений чіткий алгоритм для настроювання цих приладів, головним завданням якого є достатня чутність в будь-яких умовах. Плюс до цього, необхідно врахувати розмір вушок дитини, її вік та індивідуальні психологічні особливості.

Найвищі вимоги ми пред’являємо до розбірливості та чіткості відтворення мови. Враховуючи те, що маленькі діти, через свій вік не можуть знати, як правильно звучать деякі фрази, або навіть просто слова, їм значно складніше навчитися говорити при абсолютно різному ступені приглухуватості. Тому існують вимоги, що пред’являються до сучасних дитячих слухових приладів:

  • налаштування програм здійснюється за дитячим методом;
  • відділення, призначене для батарей, повинно надійно закриватися;
  • є можливість відключення регулятора гучності, що є в кожній моделі;
  • існує можливість підключення приладу до виносного мікрофона, стримера і до FM-системи.

Фірма Starkey Hearing Technologies у всі прилади, що випускаються, закладає дитячий алгоритм функціональних параметрів. Ось тільки найпопулярніші з них:

Starkey Muse iQ – пристрої преміум-класу, створені на платформі Synergy, мають досить велику кількість базових функцій і налаштувань. Розроблений американськими фахівцями апарат Muse iQ має надійну конструкцію, а передові аудіологічні функції задовольнять навіть найвибагливіших пацієнтів. Ця модель буде ефективна при будь-яких порушеннях слуху. Значною перевагою приладу можна вважати високу якість передачі звуку. Ваш малюк зможе дуже чітко розрізняти мову близької та сторонньої йому людини навіть в умовах сильного шуму.

Starkey Halo iQ – це дуже маленькі слухові апарати, які підходять і дітям, і дорослим з різним ступенем приглухуватості. Для цих приладів преміум-класу, створених на платформі Synergy, характерні ідеальні технологічні рішення, що дозволяють вирішувати проблеми різної складності. Нова процесорна платформа працює на основі так званого штучного інтелекту, що робить їх просто унікальними та значно розширює можливості приладів з цієї серії, робить їх просто унікальними. Користуючись приладом з серії Halo iQ, ви та ваша дитина зможете забути про те, що у неї діагностована приглухуватість.

Starkey Z Series – підійдуть для пацієнтів з різним ступенем приглухуватості. З легкістю підлаштовується під будь-які індивідуальні особливості дитини. Нова процесорна платформа створена на основі штучного інтелекту. Ця особливість робить пристрої Z Series унікальними за властивостями та за функціями. Використовуючи таку модель, можете бути впевнені, що ваш малюк добре чує не тільки в тихому приміщенні, але й на вулиці.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей за номером телефону:

+38097 720 87 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *