Пидтоптана Наталия Юрьевна

Назальний бустер – це багатофункціональний пристрій, який розправляє крила носа, очищає вдихаємо повітря і збільшує його кількість. Невеликий аксесуар допоможе дихати в повну силу і відчувати себе краще, вирішить багато проблем з диханням.

У статті йдеться:

  • Що таке назальний бустер і які проблеми він вирішує
  • Як правильно використовувати і зберігати пристрій
  • Де купити хороший назальний бустер

Де використовується пристрій

Бустер назальний призначений для особистого застосування. Він підходить:

  1. Спортсменам – збільшує обсяг вдихуваного повітря, активно постачаючи організм киснем. Це допомагає підвищити ефективність тренувань.
  2. Людям з пошкодженою або викривленої носової перегородкою – вирівнює носові ходи, щоб повітря рівномірно проходило через обидві ніздрі. Ніздрі приймають правильне положення, і людина може робити повноцінний вдих, рівно дихати.
  3. Тим, хто хропе – за допомогою бустера вдається прибрати вібрації, через який народжується звук хропіння.
  4. Алергікам – фільтри бустера затримують найдрібніші частинки пилу, вовни, пилку і інших алергенів, не даючи їм проникнути в дихальні шляхи.

Які проблеми можна вирішити за допомогою назального бустера

Пристрій полегшить носове дихання і очистить вдихаємо повітря від шкідливих домішок.

Полегшення дихання

За статистикою у 85% людей на планеті процес дихання порушений. Це відбувається з різних причин, найпоширеніша з якої – викривлення носової перегородки. Аномалія може бути вродженою або розвинутися в міру зростання носа. Кістки ростуть повільніше, ніж хрящова тканина, в результаті до дорослого віку один з носових ходів виявляється звуженим. Також перегородка може викривитися, якщо у людини була травма носа.

Викривлення носової перегородки викликає чимало дискомфорту:

Це відбувається через те, що дихальні шляхи недоотримують кисню. Проблему легко можна вирішити за допомогою назального бустера. Він допоможе позбавитись від хропіння, сухості слизової і інших проблем з диханням. Пристрій вирівнює носову перегородку без операції, фіксуючи крила носа в правильному положенні.
Багато хто купує назальний бустер від хропіння і спокійно сплять ночами. Аксесуар працює як підсилювач дихання – розширює носові ходи. У результаті повітря вільно проходить по дихальних шляхах, не створюючи гучних вібрацій.

Очищення повітря

У повітрі, що ми вдихаємо, міститься багато мікросумішів: частинки пилу і смогу, шерсть домашніх тварин, пилок рослин, дим. Особливо від цього страждають алергіки і люди, що працюють на шкідливих підприємствах. Але можна дихати чистим повітрям, якщо купити назальний бустер. За допомогою фільтра він затримує частинки до 10 мікрон. Завдяки бустеру можна уникнути подразнення слизової оболонки алергенами, а також захистити організм від шкідливих речовин.

Принцип роботи

Коли людина робить вдих, повітря проходить через бустер, очищаючись спеціальним фільтром. Потім воно потрапляє в 5-лопатеву турбіну, яка збільшує його швидкість. У результаті кількість вдихуваного повітря збільшується, організм отримує більше кисню.

Правильна установка бустера

Пристрій складається з 2-х частин – по 1 на кожну ніздрю. Їх потрібно вставити в носові ходи, закріпивши за допомогою спеціального бокового гачка. Після установки потрібно почекати 7-10 хвилин, щоб ніс адаптувався – дискомфорт зникне. Щоб вийняти аксесуари, потрібно акуратно потягнути за фіксатор.
установка-назального-бустера фото

Правильне зберігання і догляд за бустером

Бустер продається в спеціальному футлярі, який відмінно підходить для його зберігання. Він захищає від пилу і інших шкідливих впливів. Витягуючи пристрій з носа, потрібно промити його водою, протерти і покласти в футляр. Не рекомендується використовувати аксесуар на вулиці, коли там сильний мороз.

Де купити назальний бустер

Якщо вам потрібен назальний бустер, купити його можна в нашому ЛОР-центрі. Ми надаємо послуги лікування хвороб горла, носа і вуха, реабілітації слуху, а також продаємо корисні аксесуари. Наприклад, назальний бустер whirl nasal booster, який вважається одним з кращих підсилювачів дихання.
У нашому центрі можна купити назальний бустер в Україні за вигідною ціною. Зверніться до наших консультантів – вони допоможуть зробити вибір, розкажуть про характеристики товару.

Назальний бустер – відгуки покупців

Про такий товар, як назальний бустер, відгуки можна зустріти різні. Одні користувачі хвалять його, інші лають за дискомфорт і слабку ефективність. Чому так відбувається? Справа в тому, що сьогодні пропонується багато товарів цієї категорії, і вони сильно відрізняються за якістю.
Купуючи бустер, потрібно завжди дивитися на бренд. Кращим вибором в цьому плані буде whirl nasal booster. Він має анатомічно правильну форму і зроблений з гіпоалергенних матеріалів. Тому відгуки про нього позитивні.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі нашого ЛОР-центру для дорослих і дітей по телефону:

+38 (097) 720-87-11

Записатися на прийом до лікаря:    Залиште коментар